ADOBE INDESIGN – KROK DALEJ. TWORZENIE PREZENTACJI

29.04.2017, 11:00-15:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dotyczących obsługi programu Adobe InDesign na bardziej zaawansowanym poziomie!

Warsztat wprowadzi uczestników w proces tworzenia prezentacji – zaczynając od zdefiniowania potrzeb, poprzez szkice, a kończąc na gotowym projekcie. Umiejętność ta przyda się podczas tworzenia swojego portfolio, budowania prezentacji w biurze lub opracowywyania oferty dla swojej firmy. Oprócz zapoznania się z narzędziami programu InDesign, które będą pomocne w realizacji tematu zajęć, rozwiniemy temat komponowania treści oraz podstaw doboru krojów pism.

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatcie przydatne będzie niewielkie doświadczenie w pracy w Adobe InDesign. Nigdy nie pracowałeś w tym programie? Weź udział w pierwszej części Podstawy komponowania treści z wprowadzeniem do Adobe InDesign, aby poznać go od zera.

Do zobaczenia! :)

ZAPISY POPRZEZ FORMULARZ >>>>>>>>>>>>>> TUTAJ <<<<<<<<<<<

Prowadzący: Anna Rzymyszkiewicz-Matecka

Zajmuję się ilustracją, projektowaniem graficznym, grafiką artystyczną oraz prowadzeniem twórczych warsztatów. Jestem także tegoroczną dyplomantką na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku grafika. http://www.annarzymyszkiewicz.com www.facebook.com/annahrzym www.instagram.com/annahrzym

Cena:

100 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE