Chocki klicki - warsztaty dla dzieci

21.05.2016, 11.30-13.30

Zrób z nami coś z niczego – zamień drewniane odpady w klocki i maszyny! Zapraszamy dzieci w wieku 7-2 lat. Mając do dyspozycji podstawowe narzędzia do pracy w drewnie, dzieciaki wymyślą machiny, które najpierw narysują, a później przygotują ich poszczególne elementy poprzez docinanie, szlifowanie oraz klejenie. Na koniec, połączą wszystkie części i sprawdzą, czy maszyna działa zgodnie z założeniami. Zajęcia nauczą najmłodszych kreatywnego myślenia, konstruowania prostych przedmiotów, a także podstaw majsterkowania.

Prowadzący:

PRACOWNIA JASIEWICZ jest współtworzona przez Pawła Jasiewicza i Agnieszkę Rożnowską. Od początku działalności realizuje projekty z zakresu mebli, zabawek i badań projektowo-funkcjonalnych, B+R oraz instalacje. Zajmuje się projektowaniem dla przemysłu, krótkich serii przedmiotów oraz projektów indywidualnych. Dodatkowo prowadzi warsztaty badawcze z zakresu rozwoju mentalnego przy pomocy prac motorycznych. Pracownia współpracowała z Narrogin Joinery, IKEA, Greenpeace Polska, Paged, Yes, Tatrzańskim Parkiem Narodowym, Kancelarią Prezydencką, CSW w Warszawie, Meden In Med, Bellamy, Ministerstwem Spraw Zagranicznych i Bęc Zmianą.

Warsztaty są częścią etapu DOŚWIADCZANIE 3. edycji projektu KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują w przestrzeń współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

logoski-dla-Asi

Prowadzący: Pracownia Jasiewicz

PRACOWNIA JASIEWICZ została założona w 2012 roku. Od początku działalności realizujemy projekty z zakresu mebli, zabawek i badań projektowo funkcjonalnych, B+R, i instalacje. Zajmujemy się projektowaniem dla przemysłu jak i krótkich serii przedmiotów, oraz projektów indywidualnych. Dodatkowo prowadzimy warsztaty badawcze z zakresu rozwoju mentalnego przy pomocy prac motorycznych.

Pracownia współpracowała z Narrogin Joinery, IKEA, Greanpeace Polska, Paged, Yes,Tatrzański Park Narodowy, Kancelarią Prezydencką, CSW w Warszawie, Meden In Med, Bellamy, Ministerwo Spraw Zagranicznych, Bęc Zmiana.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

12

ZAPISY ZAMKNIĘTE