DESIGN, KULTURA, RZEMIOSŁO - wystawa podsumowująca "Laboratorium Designu i Sztuki"

11.12 - 31.01.2016, 10.00-17.00

Fundacja OPEN MIND i CRZ Krzywy Komin zapraszają na prezentację podsumowującą 3. edycję projektu Laboratorium Designu i Sztuki. Wystawa pod hasłem“Design, kultura, rzemiosło” do zobaczenia codziennie od godz. 10.00 do 17.00 przy ul. Dubois 33/35a we Wrocławiu.

Przez kilka miesięcy uczestnicy w każdym wieku – od najmłodszych po seniorów – mogli rozwijać swoje umiejętności pod okiem specjalistów różnych dziedzin, rzemieślników, artystów, animatorów, projektantów.  

Wystawa jest okazją do zobaczenia efektów pracy siedmiu pracowni: UBIORU, MEBLA, KSIĄŻKI, GRAFIKI I ANIMACJI, ANIMACJI MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY, SENIOR DESIGN, KIDS DESIGN. Zobaczymy m.in. meble po renowacji z użyciem różnych metod, rysunki modowe, samodzielne zaprojektowane ubrania, kapelusze i akcesoria, wyroby koronkarskie, hafciarskie, notesy, maskotki i wiele więcej. Nie zabraknie dzieł wykonanych przez dzieci oraz seniorów. Prace które zobaczycie choć nie zawsze doskonałe pokazują pasję i chęć poznania tego co dotąd wydawało się nieosiągalne. Pokazuje, że w każdym z nas drzemie potencjał, o który siebie nie podejrzewaliśmy. 

Serdecznie zapraszamy każdego kto zainteresowany jest szeroko pojętą kategorią sztuki, designu i tradycyjnego rzemiosła!

Wystawę możecie oglądać do 31.01.2017 r. w CRZ Krzywy Komin (ul. Dubois 33-35a, Wrocław)

Projekt “Laboratorium Designu i Sztuki” był współfinansowany  ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE