EKO-STOLARKA Z ROB IN WOOD

26.05 - 28.05.2017, GODZINY W TREŚCI ZAPOWIEDZI

EKO – stolarka bez tajemnic! 15 godzin praktycznych – 1 godzina warsztatowa jedyne 45 zł! 

Warsztaty, w trakcie których nauczycie się metod obróbki drewna, ale przede wszystkim, jak wykonać z niego, za pomocą podstawowych narzędzi i prostych technik, wyjątkowe przedmioty użytkowe w stylach eko i vintage.

Co będziemy robić?

  • Popracujemy jedną z technik postarzeniowych, za pomocą której każdy uczestnik wykona dla siebie niepowtarzalną eko-tacę, którą zabierze do domu ;
  • Nauczy się wykańczać drewniane skrzynie w technikach vintage, z użyciem aplikacji drewnianych oraz farb kredowych i wosków.
  • Przy okazji powyższych działań nauczycie się nie tylko tworzenia i obróbki drewnianych akcesoriów (taca oraz skrzynki), ale przede wszystkim wykorzystania technik vintage na innych przedmiotach drewnianych, które macie w domu!

wnętrze-768x512

Warsztaty rozpoczną się w piątkowy wieczór, spotkaniem „Integracja-Inspiracja”. Maciek Kupś odkryje przed Wami tajniki eko-designu, up-cyclingu i eko-stolarki. Opowie o drewnie, pokaże dziesiątki bardzo inspirujących zdjęć!

Sobota to czas działania! Nie tylko stworzycie własnoręcznie unikalną tacę, przede wszystkim nauczycie się doboru odpowiednich narzędzi, technik obróbki drewna, prostego postarzania, kreatywnego wykorzystywania nietypowych materiałów we wzornictwie oraz wykańczania powierzchni drewna. W trakcie zajęć będzie także okazja na przekąszenie malego co nieco. Wy zaopatrzcie się w coś smakowitego, my stawiamy kawę i herbatę. 🙂

W niedzielę pod czujnym okiem mistrza 😉 będziecie dopieszczać swoje dzieło. Popracujecie nad wykończeniem gotowych elementów za pomocą aplikacji drewnianych, farb kredowych oraz wosków tworząc indywidualny projekt wykończenia.

ZAPISY: KLIKNIJ TUTAJ

Przez cały czas trwania warsztatów prowadzący służy Wam pomocą, praktycznymi poradami i dużą dawką dobrego humoru!

Każdy z uczestników warsztatów otrzyma strój ochronny, dostęp do niezbędnych
narzędzi i materiałów oraz certyfikat ukończenia warsztatów eko-stolarskich.
Wykonane przedmioty stają się Waszą własnością.

Termin:

26 maja (piątek) od 18.00 do ok. 19.30 – Integracja_inspiracja

27 maja (sobota) – 10.00 – 18.00 (w tym przerwa na posiłek )

28 maja (niedziela) – 09.00 – 14.00

Cena obejmuje:

  • wiedzę i pasję prowadzącego
  • prawie 15 godzin warsztowych
  • sprzęt i materiały
  • nieustający dostęp do kawy i herbaty 😉
  • własnoręcznie wykonane dzieło zabieracie do domu!

Prowadzący: Maciej Kupś

Właściciel pracowni i fanpage’a Rob in Wood. Z wykształcenia leśnik, z zawodu przedsiębiorca i szkoleniowiec. Od lat zajmuje się eko-stolarką, up-cyclingiem, re-designem i dziedzinami pokrewnymi. Autor artkułów o eko-stolarce oraz drewnie w pismach branży leśnej.

Cena:

680 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE