Feng Shui – Rok Wodnego Tygrysa jak wspierać się w 2022 roku. Online

01.02.2022, 16:30-18.30

Rok WODNEGO TYGRYSA 2022 wykład Feng Shui połączony z praktycznymi informacjami jak wspierać się w 2022 roku

Serdecznie zapraszamy na wykład połączony z warsztatem dotyczący Feng Shui w przestrzeni : domu, mieszkania i biura oraz Astrologii Chińskiej.

______

Termin: 01.02.2022r. (wtorek), godz. 16:30 – 18:30
Online: Platforma ZOOM

______

Wykład będzie okazją do poznania praktycznych zastosowań technik Chińskiej Metafizyki wspierających szczęście, zdrowie i powodzenie finansowe w Roku Wodnego Tygrysa

W Feng Shui istotny jest człowiek, przestrzeń w której mieszka i pracuje, a także czas. Dlatego co roku sprawdza się tak ważne oddziaływania nowych energii, które wraz z nadejściem nowego roku zmieniają się i napływają do użytkowanych przez nas przestrzeni. Ma to swoje istotne znaczenie dla ludzi w tych przestrzeniach żyjących czy pracujących. Ta sama przestrzeń może wpływać na jej użytkowników w różny sposób zarówno w pozytywnym jak i słabszym aspekcie dlatego warto wraz z nadejściem Nowego Chińskiego Roku je poznać.

Podczas wykładu zostaną omówione aspekty oddziaływań energii rocznych z punktu widzenia feng shui: domu, mieszkania czy biura. Będzie można poznać pomocne techniki wspierające człowieka w przestrzeni, aby wiedzieć jak pobudził tą właściwą energię pomagającą w realizacji planów. To szczególne istotne i ważne przed rozpoczęciem nietypowego roku Tygrysa.

Poznają Państwo także wpływy energii roku Wodnego Tygrysa na 12 znaków Chińskiego Zodiaku (prognoza astrologiczna dla znaków zodiaku). To istotne gdyż każdy człowiek jest inny i ma swój unikalny wykres astrologiczny ze względu na moment urodzenia. Warto wiedzieć jakie są prognozy astrologiczne dla osób na podstawie nie tylko roku urodzenia, ale także bardziej zaawansowanych technik, które są bardzo pomocne.

Dowiedzą się Państwo jakie remedia zalecane są w przestrzeni użytkowej w 2022 roku oraz kiedy należy przeprowadzić remont domu czy mieszkania, aby przyniosło to jak najbardziej korzystne efekty, a kiedy się wstrzymać z takimi czynnościami.

Poznają Państwo metody pracy na planach własnych mieszkań czy domów, aby wiedzieć jakie rejony będą sprzyjające i warto z nich częściej korzystać, a jakie należy zostawić w tym roku w spokoju.  Dodatkowo zostaną pokazane najlepsze i najszczęśliwsze dni zgodnie z zaawansowanymi technikami sztuki dobory daty.

Każdy uczestnik warsztatu otrzyma w prezencie noworocznym kupon z dodatkowym rabatem na zakup specjalnego, indywidualnego kalendarza Feng Shui Tong Shu na 2022 rok. Więcej o kalendarzu można przeczytać na stronie www.dragonandtiger.pl
______
JEŚLI MASZ PYTANIE, WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 604 741 298  !!!
______
Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us.
______

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy. W mailu zwrotnym otrzymasz od naszego rekrutera link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami w wyznaczonym terminie i upewnij się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!
  • Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

Prowadzący: Marta Pietrzykowska

certyfikowany i praktykujący konsultant Feng Shui. Profesjonalną naukę feng shui pobierała w wiodących szkołach tej dziedziny na świecie pod kierunkiem różnych Chińskich Mistrzów m.in. w Yap Cheng Hai Feng Shui Center of Excellence, Mastery Academy of Chinese Metaphysics oraz Singapore Feng Shui Center. Należy do ścisłego, wąskiego grona Europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności feng shui i zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui. Należy do International Feng Shui Association z siedzibą w Singapurze. Marta jest autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych oraz radiowych. Kontakt: tel. +48 500 125 018, email: biuro@fsconsulting.pl www.fengshuiwroclaw.pl

______

Cena:

DARMOWE

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów