Fotografia dla Seniora - podstawy fotografii

26.11 - 27.11.2016, 10:00-14.00

Serdecznie zapraszamy Seniorów do udziału w 2-dniowych warsztatach z podstaw fotografii!  

W czasach dominacji obrazu i ogromnej popularności fotografii postaramy się przybliżyć uczestnikom jej podstawowe tajniki. Opowiemy o zaletach i wadach dostępnych na rynku aparatów, przedstawimy rodzaje fotografii oraz opowiemy o tym, co  pasjonuje nas od ponad dekady.
Na zajęciach praktycznych zajmiemy się tematem portretu. Omówimy podstawowe czynniki, na które należy zwracać uwagę wykonując zdjęcia tj.: kompozycja, światło, praca z modelem.  Z każdym z uczestników będziemy pracować po obu stronach obiektywu, a więc będzie okazja do wcielenia się w rolę fotografa oraz modela. Przedstawimy również możliwości cyfrowej postprodukcji fotografii, co pozwoli na zapoznanie się z całym procesem towarzyszącym fotografii od momentu wykonania zdjęcia do uzyskania odbitki.

Na warsztaty można zapisać się na 3 sposoby:


Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. www.laboratorium Designu i Sztuki. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl

Prowadzący: Agata Wróblewska i Maciej Borkowicz

Agata Wróblewska - fotograf od ponad 14 lat, zajmująca się fotografią rodzinna i dziecięcą. Organizatorka Akademii Małego Fotografa, prowadząca warsztaty fotograficzne w dolnośląskich przedszkolach.

Maciej Borkowicz - fotograf specjalizujący w zdjęciach biznesowych i wizerunkowych. Założyciel AIM-Studio, inicjator spotkań z cyklu PROFEEL, propagujących istotę wizerunku w biznesie.

adres www.aim-studio.pl

www.facebook.com/aim.studio.foto

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE