Krótka zajawka na temat Photoshopa!

23.04.2016, 11.00 - 13.00

Pracownia Animacji Graficznej zaprasza na warsztaty, podczas których poznacie możliwości Adobe Photoshop. 

Laboratorium Designu i Sztuki podczas trzecich urodzin Krzywego Komina zaprasza na bezpłatne warsztaty wprowadzające Was w świat projektowania, obróbki zdjęć,  które poprowadzi dla Was Jarosław Smolak – projektant i grafik.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Warsztaty realizowane są w ramach 3. edycji Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Prowadzący: Jarosław Smolak

Absolwent Wydziału Malarstwa i Rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Laureat wielu konkursów. Pracuje jako projektant i grafik. Zakres jego zawodowej aktywności obejmuje m.in. tworzeniem identyfikacji wizualnej firm, wizualizacją produktów, projektowaniem i przygotowaniem do produkcji nośników reklamowych, fotograficzną dokumentację wyrobów, opracowaniem i składem katalogów do druku offsetowego oraz projektowaniem systemów wystawienniczych. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem i realizacją mebli, redesignem oraz tworzeniem stron www. Interesuje się szeroko pojętą sztuką – fotografią, rzeźbą, multimediami, instalacjami i happeningami artystycznymi.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE