NEGOCJACJE W PIGUŁCE - WARSZTATY FUNDACJI GARAŻ

17.06.2017, 10:00-16:00

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Każdy z nas bez wątpienia wielokrotnie spotkał się z koniecznością negocjowania. Ileż to razy musimy rozmawiać o sprzecznych interesach z osobami, z którymi łączy nas wiele, i z którymi chcemy lub musimy mieć dobre lub przynajmniej poprawne relacje? Czy będzie to sprzedawca w sklepie, gdzie robimy codzienne zakupy, szef, z którym rozmawiamy o podwyżce, czy sąsiedzi, z którymi dzielimy to samo podwórko. Z każdą z takich osób musimy umieć rozmawiać tak, aby z jednej strony dbać o dobre rozwiązanie, a z drugiej zachować dobre relacje na przyszłość. Innymi słowy – dobrze negocjować.

Dla kogo jest to szkolenie?

Istnieje przekonanie, że negocjacje przydają się przede wszystkim biznesmenom, a w szczególności tym, którzy w swojej działalności zajmują się przede wszystkim sprzedażą lub zakupami. Nie jest to prawda. Oczywiście kupcy i sprzedawcy muszą umieć negocjować i robią to na co dzień, ale nie mniej ważne są negocjacje w innych dziedzinach życia.  Dlatego, jeśli spotkaliście się z koniecznością pogodzenia sprzecznych interesów – swoich i innych osób (i odczuwaliście w takich chwilach potrzebę polepszania swoich kompetencji) – to szkolenie może być właśnie dla Was.

Co konkretnie będzie się działo w trakcie szkolenia?

Na warsztatach “Negocjacje w pigułce” poznacie podstawy teoretyczne przygotowania i prowadzenia negocjacji, a także będziecie mieć okazję przećwiczyć negocjacje w różnych (hipotetycznych) sytuacjach. Plan szkolenia zakłada, że wykład na temat teorii stanowić będzie około ¼ zawartości szkolenia, zaś ¾ to praktyczne ćwiczenia w zaaranżowanych przez trenera sytuacjach, w których uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności i doskonalić je.

ZAPISY: KLIKNIJ TUTAJ


O Fundacji Garaż

Fundacja Garaż to energiczny zespół z pasją. Głównym elementem jej misji jest mądre tworzenie, a działania koncentrują się na rozwijaniu umiejętności przydatnych w biznesie.
Fundacja m.in. wspiera osoby z doświadczeniem zawodowym, które pragną zamienić etat na własną firmę (lub które nad tym się zastanawiają) oraz pomaga osobom, które nie mają takiego doświadczenia, a które chciałyby się rozwinąć, aby ich kariera nabrała rozpędu.

Założyciele Fundacji Garaż mówią “chcemy zostawić po sobie trwały, istotny ślad”, a ich pragnieniem jest, aby w realiach Polski drugiej dekady XXI w. po prostu udawało się przeanalizowanie, rozpoczęcie, a następnie prowadzenie dochodowego biznesu.

Dochód ze szkolenia przeznaczony zostanie na projekty, które pozwolą realizować misję Fundacji.

Manifest Fundacji: http://fundacjagaraz.pl/nasz-manifest/

Program warsztatów

10:00 – 11:30 – wprowadzenie teoretyczne – przygotowanie i prowadzenie negocjacji

11:30 – 11:40 – przerwa

11:40 – 12:40 – ćwiczenie praktyczne – blok 1

12:40 – 13:00 – przerwa

13:00 – 14:00 – ćwiczenie praktyczne – blok 2

14:00 – 14:10 – przerwa

14:10 – 15:10 – ćwiczenie praktyczne – blok 3

15:10 – 15:20 – przerwa

15:20 – 16:00 – podsumowanie dobrych praktyk negocjacyjnych

W przerwie zapraszamy na kawę i herbatę.

ZAPISY POPRZEZ FORMULARZ >>>>>>>>> TUTAJ <<<<<<<<<<<<<<<<

Prowadzący: Piotr Szajowski

Z wykształcenia matematyk, z zamiłowania zajmuje się jednak wieloma innymi dziedzinami. Jest pomysłodawcą i jednym z założycieli Fundacji Garaż - organizacji, która już od kilku lat działa w obszarze wsparcia osób podejmujących wyzwanie rozpoczęcia własnej przygody z przedsiębiorczością. Z inicjatywy Piotra uruchomiony został Program Fundacji Garaż, dzięki któremu już ponad 20 osób miało okazję doszlifowywać swoje pomysły na biznes. Piotr ma kilkuletnie doświadczenie menadżerskie. Zna dobrze m.in. branżę finansową oraz motoryzacyjną. Obecnie Piotr pracuje jako menedżer projektów.

Cena:

197 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE