Ogrody Nadodrza - kreatywne warsztaty dla dzieci

05.11.2016, 15.00-18.00

Laboratorium Designu i Sztuki zaprasza dzieciaki do wspólnego projektowania Ogrodów Nadodrza. Podczas warsztatów przyjrzymy się wrocławskim parkom, ogrodom i wspólnie wykreujemy zieloną przestrzeń miasta prosto z marzeń.

Warsztaty prowadzone przez Olę Solińską są doskonałą okazją do rozbudzenia potencjału twórczego każdego dziecka. Wspólnie będziemy projektować i wykonywać trójwymiarowe miniatury  parków i ogrodów prosto z dziecięcych marzeń. Do dyspozycji dzieci oddajemy nie tylko konwencjonalne materiały plastyczne, ale także komponenty recyklingowe. Celem warsztatu jest nie tylko zabawa, ale także zachęcenie najmłodszych do szukania rozwiązań ekologicznych i przyjaznych mieszkańcom.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ZNAJDZIESZ  >>>>> TUTAJ >>>>>>>>> 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

WAŻNE:

Materiały na warsztaty zapewnia Fundacja OPEN MIND – organizator Laboratorium Designu i Sztuki. Powstałych prac nie zabieramy do domów! Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt, która odbędzie się od 10 do 31 grudnia w CRZ Krzywy Komin.  

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Więcej o Fundacja OPEN MIND znajdziecie >>>>>> TUTAJ

Prowadzący: Aleksandra Solińska

Aleksandra Solińska: historyk sztuki i anglistka, animator kultury i prowadząca warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, dorosłych i seniorów. Pisze, maluje i rysuje, ukończyła też kurs arteterapii metodą Korart. W wolnym czasie stawia nieśmiałe kroki w blogowaniu i wymyśla przepisy na wegetariańskie potrawy.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE