Praca z obrazem - Odra uczy grafiki

12.10.2016, 16.30-20.30

„Praca z obrazem”  – Odra uczy grafiki

Kolejny warsztat z cyklu “Odra uczy grafiki” poświęcony będzie pracy z fotografią oraz grafiką. Uczestnicy nauczą się swobodnie poruszać w programie Adobe Photoshop oraz dowiedzą się darmowe alternatywy mogą wykorzystać na co dzień np. do obróbki zdjęć. Nie zabraknie wstępu do kompozycji i pracy z kolorem, które niezbędne są do świadomego opracowywania obrazu.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularza internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 50 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Osobom spoza Wrocławia pomożemy w organizacji noclegów (koszty dojazdu i noclegów uczestnik pokrywa we własnym zakresie).

ZAPISY NA  WARSZTAT:  http://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/praca-obrazem-odra-uczy-grafiki/

MIEJSCE: CRZ Krzywy Komin I u;. Dubois 33/35a I Wrocław

…………………………………………………………………………………………………

Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Jeśli chcecie nawiązać współpracę, sprawdzić co porabia ekipa Odra Studio zajrzyjcie na: https://www.facebook.com/odrastudio

Prowadzący: Anna Rzymyszkiewicz-Matecka

Zajmuję się ilustracją, projektowaniem graficznym, grafiką artystyczną oraz prowadzeniem twórczych warsztatów. Jestem także tegoroczną dyplomantką na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku grafika. http://www.annarzymyszkiewicz.com www.facebook.com/annahrzym www.instagram.com/annahrzym

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE