Pracownia Animacji Graficznej - Photoshop

14.04.2016, 16.00-19.00

Pracownia Animacji Graficznej zaprasza na warsztaty, podczas których młodzież Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 2 we Wrocławiu będzie miala okazję poznać możliwości programu Adobe Photoshop.

Podczas  zajęć młodzi projektanci poznają najważniejsze funkcje Photoshopa, tworząc przy jego użyciu pierwsze projekty. W trakcie zajęć uczestnicy dowiedzą się, czym są i do czego służą najważniejsze funkcje programu: budowa obrazu, modele barw, dostosowanie kolorystyki zdjęć, fotomontaż, praca na warstwach, wprowadzanie tekstu oraz zapis i optymalizacja grafiki.

Partner: Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A. 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Warsztaty realizowane są w Pracowni Audiowizualnej 3. edycji Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Prowadzący: Aleksandra Ilkiewicz

Wycina linoryty i rysuje na kamieniach litograficznych. W Muzeum Książki Artystycznej od niedawna próbuje swoich sił z drukiem typograficznym na FAGu i dużymi formatami. Angażuje się w różnorodne działania artystyczne, stale poszerza umiejętności warsztatowe.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE