WARSZTATY ZNAJOMOŚCI MATERIAŁÓW I TECHNIK WYKROJU

12.11 - 13.11.2016, 10.00-18.00

Pracownia Ubioru to przestrzeń dla miłośników szycia.  Zarówno tych absolutnie początkujących jak i tych, którzy chcieliby uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności pod okiem specjalisty :) Jeśli masz czas i odrobinę chęci zapraszamy na warsztaty!

Zaczynamy od podstaw! Będziemy mierzyć, rysować, ciąć, formować i fastrygować:) 

Podczas spotkania w praktyce nauczycie się jak pobrać wymiary, przygotować wykrój, formę, dobrać tkaninę, po co nam fastryga? Uzbrojeni w taką wiedzę możemy przejść dalej i rozpocząć swoją przygodę z szyciem na maszynie.

Mamy nadzieję, że zainspirujemy Was do samodzielnego wykorzystania pozyskanej wiedzy w domowych warunkach! 

ZAPISY ZAKOŃCZONE

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. www.laboratorium Designu i Sztuki. 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

WAŻNE:

Materiały na warsztaty zapewnia Fundacja OPEN MIND – organizator Laboratorium Designu i Sztuki. Powstałych prac nie zabieramy do domów! Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt, która odbędzie się od 10 do 31 grudnia w CRZ Krzywy Komin.  

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Więcej o Fundacja OPEN MIND znajdziecie >>>>>> TUTAJ

Prowadzący: Monika Francuz

Obecnie studentka Politechniki Wrocławskiej, wydziału architektury, kierunku: Gospodarka Przestrzenna. Aktywny udział w projekcie mającym na celu działanie w praktyce na zasadzie scoutingu i mentoringu w pracy network marketingowej i network internetowej. Od stycznia 2015r. członek wrocławskiego klubu Toastmasters. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, osoby, próbować nowych rzeczy, smaków, ponieważ każdy najdrobniejsza element jest nowym doznaniem i może wpłynąć na kształt mojego życia. W życiu kieruję się zasadą: “Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiała pracować”.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33/35a, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE