REANIMACJA MEBLA – upcyklingowe warsztaty przetwarzania mebli

21.10 - 23.10.2016, Godziny w opisie warsztatów

REANIMACJA MEBLA – upcyklingowe warsztaty przetwarzania mebli

Patrzysz na stare wysłużone meble w twoim domu, na strychu lub piwnicy…i pierwsze co przychodzi Tobie do głowy to to, że masz ochotę się ich pozbyć, wyrzucić na śmietnik.

Nieeee!!! Nie rób tego!!!

Jeżeli nie masz  na nie pomysłu weź udział w warsztatach „Reanimacja mebla”. Odkryjemy przed Tobą potencjał jaki drzemie w tzw. rupieciach.

Wspólnie przetworzymy zdezelowane, niechciane meble i sprzęty domowe, nadając im niepowtarzalny dizajn i nową jakość.

Podczas warsztatów będziemy, wymyślać,  kreować, przerabiać, konstruować, ciąć, kleić,  sztukować, malować….Do reanimacji mebli  użyjemy głównie materiałów z odzysku.

 

Na warsztaty zapraszamy w dniach:

21.10.2016 (piątek), godz. 15.00-20.00

22.10.2016 (sobota), godz. 10.00-17.00

23.10.2016 (niedziela), godz. 09.00-15.00

Meble do warsztatów zapewnia CRZ Krzywy Komin.

ZAPISY ZAKOŃCZONE

MIEJSCE: CRZ Krzywy Komin I ul. Dubois 33-35a I Wrocław

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. www.laboratorium Designu i Sztuki. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl 

…………………………………………………………………………………………………

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularza internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 50 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

…………………………………………………………………………..

WAŻNE:

Meble pozostają własnością CRZ Krzywy Komin, nie zabieramy ich do domów! Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej Laboratorium Designu i Sztuki 2016, która odbędzie się od 10 do 31 grudnia w CRZ Krzywy Komin.  

Osobom spoza Wrocławia pomożemy w organizacji noclegów (koszty dojazdu i noclegów uczestnik pokrywa we własnym zakresie).

Prowadzący: Sara Podwysocka & Maria Ostrowska

SARA PODWYSOCKA absolwentka wydziału rzeźby na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz projektowania graficznego i wystawiennictwa gdyńskiej PLSP. Zajmuje się rzeźba, projektowaniem graficznym i przestrzennym oraz działaniami w przestrzeni miejskiej. Tworzy scenografie nowoczesnych ekspozycji muzealnych w ramach projektu SUBSTANCE. MARIA OSTROWSKA jubilerka i pedagozka, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego – wydziału pedagogiki oraz Edinburgh College of Art, gdzie studiowała jubilerstwo i kowalstwo artystyczne. Obecnie mieszka w Trójmieście, gdzie prowadzi własny warsztat jubilerski i tworzy biżuterię pod marka OM jewellery design.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE