SketchUp i V-Ray - warsztaty wizualizacji

24.08 - 25.08.2016, 9:00-17:00

Bezpłatne warsztaty wizualizacji to świetna okazja na pozyskanie podstawowych informacji potrzebnych do tworzenia profesjonalnych projektów 3D przy wykorzystaniu takich programów, jak SketchUp czy V-Ray.

http://warsztatywizualizacji.pl/

Zapoznasz się z najważniejszymi funkcjami poszczególnych narzędzi oraz ich możliwościami projektowymi. Zostaną Tobie również zaprezentowane gotowe projekty, które mogą posłużyć jako źródło inspiracji.

Dzięki wielu, prostym poradom otrzymasz pakiet wskazówek, jak poruszać się po programach SketchUp oraz V-Ray i wykorzystać ich potencjał do tworzenia wysokiej jakości wizualizacji wnętrz. W trakcie warsztatów uzyskasz cenną wiedzę, którą możesz wykorzystać w celu wsparcia swojej kreatywności. Tworząc własne materiały, możesz zainspirować pozostałych uczestników warsztatów.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w branży projektowej, udział w bezpłatnych warsztatach wizualizacji pomoże Tobie zapoznać się z najważniejszymi i najpopularniejszymi programami projektowymi na rynku. Znajomość programów SketchUp i V-Ray zaowocuje podniesieniem Twoich kompetencji i zwiększy Twoją konkurencyjność na rynku.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Warsztaty odbędą się w Pracowni Audiowizualnej i Pracowani Mebla prowadzonych1212 w ramach 3. edycji Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program oraz szersze informacje o Pracowniach znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE