Tekst–obraz–format, czyli podstawy komponowania treści

26.10.2016, 16:30-20:30

Tekst–obraz–format, czyli podstawy komponowania treści

Laboratorium Designu i Sztuki zaprasza na ostatnie warsztat z Składanie i łamanie tekstów z Odra Studio. Tym razem warsztat jest ukierunkowany na relacje pomiędzy wszystkimi składowymi przygotowywanego projektu.

Uczestnicy za zadanie będą mieli zakomponowanie otrzymanej treści w sposób odpowiadający odbiorcy, okolicznościom oraz odgórnie narzuconym wytycznym.

Celem warsztatu jest wypracowanie bardziej świadomego spojrzenia na projektowanie graficzne.

……………………………………………………………………

Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Jeśli chcecie nawiązać współpracę, sprawdzić co porabia ekipa Odra Studio zajrzyjcie na: https://www.facebook.com/odrastudio

…………………………………………………………………………………………………

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularza internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 50 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

…………………………………………………………………………………………………

Osobom spoza Wrocławia pomożemy w organizacji noclegów (koszty dojazdu i noclegów uczestnik pokrywa we własnym zakresie).

Prowadzący: Anna Rzymyszkiewicz-Matecka

Zajmuję się ilustracją, projektowaniem graficznym, grafiką artystyczną oraz prowadzeniem twórczych warsztatów. Jestem także tegoroczną dyplomantką na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku grafika. http://www.annarzymyszkiewicz.com www.facebook.com/annahrzym www.instagram.com/annahrzym

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE