Uszyj poszewkę dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

14.05.2016, 09.00-21.00

Świadomy konsument potrafi odróżnić potrzebę konieczną od zachcianki. Bez trudu walczy ze zbieractwem, przywiązaniem do rzeczy materialnych i konsumpcyjnym niewolnictwem. W każdym przedmiocie dostrzega coś więcej – nie tylko pracę i poświęcenie drugiego człowieka, ale także pomysł na to, jak nadać drugie życie niepozornym przedmiotom.

Niech kolejnym krokiem do rozwoju samoświadomości będzie dobroć.

Spraw, aby przedmiot codziennego użytku: poszewka na poduszkę stała się nośnikiem radości i designu. Wspólnie z Laboratorium Designu i Sztuki uszyj poszewkę dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Jak to zrobić?

Nic prostszego! 14 maja od godziny 9.00 rano, aż do 21.00 czekamy na Ciebie w Pracowni Ubioru 3. edycji Laboratorium Designu i Sztuki. Przez cały dzień w punkcie informacyjnym Wroclove Design w Alei Bielany możesz liczyć na pomoc Alicji Polasz-Spychaj najlepszej pod słońcem mistrzyni krawiectwa, dostęp do sprzętu materiałów, a także do gałganków, włóczek, wstążek, guzików i innych dekoracji. dostęp do sprzętu materiałów, a także do gałganków, włóczek, wstążek, guzików i innych dekoracji.
Pamiętajcie jednak, że wygodna poszewka to miękka i gładka forma, która nie przeszkadza w spokojnym odpoczynku.

Czy macie już pomysł design codziennego użytku?

Partnerem wydarzenia jest Aleja Bielany Wrocławskie

Laboratorium Designu i Sztuki jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wydarzenie odbywa się w ramach III Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design 2016. Od 18 – 22 maja 2016 przygotowaliśmy wiele fantastycznych warsztatów i spotkań, koniecznie bądźcie z nami.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

Aleja Bielany Wrocławskie

ZAPISY ZAMKNIĘTE