Wolontariat

Jeżeli jesteś ambitny, kreatywny i roznosi Cię energia, a do tego interesujesz się designem, rzemiosłem, kulturą i sztuką – nie zastanawiaj się, dołącz do naszego zespołu! Oferujemy 4 działu wolontariatu, w których każdy miłośnik designu znajdzie coś dla siebie. Wypełnij formularz i zostań częścią ekipy Centrum Rozwoju Zawodowego “Krzywy Komin”.

Dla naszych wolontariuszy uruchomiliśmy specjalny program lojalnościowy, którego celem jest odwdzięczenie się za poświęcony przez Was cenny czas i pomoc. Dla najwierniejszych przewidzieliśmy nagrody!

Program polega na zbieraniu punktów. Jako wolontariusz otrzymasz książeczkę, która będzie dokumentacją Twojej aktywności. Punkty przyznawane są za różnorodne zadania. Ilość przyznawanych punktów różni się w zależności od podejmowanej aktywności. Program opiera się na 3 progach punktowych, gdzie osiągnięcie ostatniego gwarantuje możliwość uczestnictwa w wybranych warsztatach z bogatej oferty programowej Krzywego Komina. Będziecie mogli pogłębiać swoje zainteresowania i umiejętności w niezwykle twórczym i kreatywnym środowisku!

 

ZAPISZ SIĘ