HOME STAGING

23.04.2017, 10:30-14:00

Proponujemy autorskie szkolenie powstałe z połączenia wiedzy z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz oraz znajomości technik wykorzystywanych w marketingu i sprzedaży, a także w oparciu o doświadczenie na rynku obrotu nieruchomościami na polskim rynku. Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę niezbędną do  efektywnego przygotowania nieruchomości mieszkaniowych do najmu lub sprzedaży poprzez zwiększenie jej atrakcyjności. Nowe umiejętności pozwolą przekonać (polskiego) klienta do działań homestagingowych a tym samym uzyskać skuteczną przewagę konkurencyjną na rodzimym rynku nieruchomości.

Dla kogo jest to szkolenie?
Informacje i umiejętności nabywane podczas szkolenia zainteresują wszystkich, którzy są lub dążą do zaistnienia w branży nieruchomości na polskim rynku lub chcą podnieść własne umiejętności przy zarządzaniu swoją nieruchomością.

Poznane techniki będą użyteczne dla:

  • osób zainteresowanych prowadzeniem swojego biznesu w branżach wspomagających sprzedaż nieruchomości,
  • właścicieli mieszkań chcących samodzielnie przygotować siebie i swoje mieszkanie do dochodowej sprzedaży lub najmu poprzez zwiększenie jego atrakcyjności wizualnej,
  • zarządcom nieruchomości mającym w swej opiece nieruchomości do wynajęcia.

ZAPISY POPRZEZ FORMULARZ >>>>>>>>>>>> TUTAJ <<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Prowadzący: Marianna Gordowy

Z wykształcenia – dziennikarka i ekonomistka, z zawodu marketingowiec, z pasji podróżniczka. Wieloletnie doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem. W swojej karierze zajmowała stanowiska od handlowca do marketing managera. Wiedza poparta długoletnią praktyką, doskonała znajomość realiów polskiego rynku nieruchomości, dobra umiejętność komunikowaniasię i tworzenia ofert dopasowanych do różnego profilu klientów.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE