Międzypokoleniowe warsztaty krawiecki

04.12.2016, 10.00-16.00

Laboratorium Designu i Sztuki tym razem zaprasza na międzypokoleniowe krawieckie ! Przekonacie się, że wspólne szycie to fantastyczny sposób na rodzinne spędzenie czasu, a efekty na pewno Was zaskoczą.  :)

Patrycja Pryśko zaserwuje Wam duuużo dobrej praktyki i super zabawę w doborowym towarzystwie :) :)

Seniorze! Zabierz wnuczkę, wnuczka do Krzywego Komina! Będzie wspaniale! Pamiętaj poinformuj w zgłoszeniu o osobie towarzyszącej i w jakim wieku będzie z Tobą. Ilość miejsc ograniczona.

Na warsztaty można zapisać się na 3 sposoby:

  • poprzez formularz internetowy >>>>>>>> TUTAJ <<<<<<<<<<<<<<
  • telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00 pod numerem 71 733 44 30
  • osobiście w CRZ Krzywy Komin przy ul. Dubois 33-35a również od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00

……………………………………………………………………………………………..

Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

WAŻNE:

Materiały na warsztaty zapewnia Fundacja OPEN MIND – organizator Laboratorium Designu i Sztuki. Powstałych prac nie zabieramy do domów! Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt, która odbędzie się od 10 do 31 grudnia w CRZ Krzywy Komin.  

Prowadzący: Patrycja Pryśko

"Mam na imię Patrycja i szycie jest moją pasją. Maszyna do szycia towarzyszy mi od dziecka. Moja mama była "krawcową-amatorką" i już jako mała dziewczynka zaglądałam jej przez ramię i obserwowałam podczas szycia. Przy niej stawiałam pierwsze kroki w świecie domowego szycia. Mając 15/16 lat uszyłam swój pierwszy żakiet na podszewce. Szycie przez całe moje dorosłe życie jest dla mnie swoistą ostoją i wielokrotnie ratowało mnie przez złym światem. Ilekroć mam problem do przemyślenia, stres do oswojenia - to przy maszynie dochodzę do siebie i nabieram równowagi i szerszego spojrzenia na to, co się dzieje. I to maszyna pozwala mi uwolnić artystyczne pokłady, które we mnie drzemią. Obecnie, mając 4 letniego synka, szyję również dla niego, wyżywając się wręcz tworząc rzeczy pełne kolorów i wzorów. Liczę, że swoją pasją uda mi się zarazić też innych." www.pracowniamarcelito.blogspot.com https://www.facebook.com/Pracownia.Marcelito/ https://www.instagram.com/patka_marcelito/

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-3a, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE