Noc Muzeów i Noc Nadodrza w Krzywym Kominie

18.05.2019, 10:00-20:00

Noc Muzeów i Noc Nadodrza w CRZ Krzywy Komin – podwójnie artystyczny wieczór! Fundacja OPEN MIND zaprasza na zwiedzanie Krzywego Komina wszystkich spragnionych sztuki i designu. 18 maja jesteśmy dla Was otwarci od 10:00 do 20:00 z przeróżnymi wydarzeniami i inicjatywami! 

Podczas tegorocznej Nocy Muzeów i Nocy Nadodrza czeka nas prawdziwe (P)arty Hard! O 17:00 rozpocznie się wernisaż wystawy 25 artystów najróżniejszych dziedzin sztuki. (P)arty Hard to wystawa złożona z prac wyłonionych w konkursie sztuk pięknych organizowanym przez CRZ Krzywy Komin. Zaprezentowane zostaną rozmaite obrazy, grafiki, rzeźby, fotografie i rysunki. 

Wernisaż będzie połączony z uroczystym ogłoszeniem laureata konkursu (P)Arty Hard. Nagrodą jest m.in. wystawa indywidualna w przestrzeni naszego Centrum. Każdy z gości będzie mógł oddać również głos na swojego ulubionego twórcę – troje z nich zostanie wyróżnionych nagrodą specjalną. 

Wszystkich miłośników pomagania zapraszamy do wzięcia udziału w Wielkiej zbiórce książek! Podczas Nocy Muzeów w CRZ Krzywy Komin możecie podzielić się książkami, które trafią później na półkę jednej z bibliotek założonych przez Fundację Zaczytani.org w wielu polskich szpitalach, hospicjach, domach dziecka, świetlicach czy centrach aktywności lokalnej. Na każdego odwiedzającego, który przeznaczy dla Fundacji książkę, czekać będzie upominek!  

18 maja stawiamy na zielone Nadodrze! Każdy gość CRZ Krzywy Komin będzie miał okazję oddać głos na zieloną przestrzeń we Wrocławiu w tegorocznej edycji programu Lechstarter. Wrocław ma szansę zyskać kolejne miejsce spotkań, inspirowane nowoczesnym designem. Dla każdego, kto odda głos w CRZ Krzywy Komin przygotowaliśmy zielony upominek inspirowany naturą. Przepiękne kartki z nasionkami kwiatów pozwolą przyozdobić Wam najbliższą przestrzeń, a głosowanie na wrocławski projekt upiększenie całej Górki Słowiańskiej!  

Tego dnia czekają na Was również różnorodne warsztaty z oferty CRZ: zajęcia artystyczne, meblarskie czy komputerowe.  To świetna okazja, by zgłębiać pasję do malarstwa lub rysunku, opanować zaawansowane funkcje Excela czy odnowić swój ulubiony mebel!


10:00-20:00 Wielka zbiórka książek

10:00-20:00 Głosujemy na zielony Wrocław

10:00-13:30 Studium Modela. Zajęcia rysunku i malarstwa – wstęp bezpłatny – obowiązują zapisy

10:00-17:00 Tapicer w akcji (zapisy)

12:00-16:00 Szkolenie MS EXCEL dla średniozaawansowanych cz. 2. (zapisy)

17:00 Wernisaż wystawy (P)Arty Hard!

Program realizowany jest w ramach projektu „Prowadzenie  Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND & CRZ Krzywy Komin & Grupakreatywni.pl 

Cena:

DARMOWE

ZAPISY ZAMKNIĘTE