O książce - warsztaty twórcze dla dzieci

29.12.2016, 16.00-18.00

Pracownia Książki zaprasza na cz. 2 spotkań z mistrzem – twórcze warsztaty inspirowane „Wynalazcą” Jeana-François Martina (laureata Bologna Ragazzi Award) – wydanym przez wrocławskie Wydawnictwo FORMAT. Będzie  mocno interdyscyplinarnie. Tekst, obraz, obraz cyfrowy, film, prace manualne– lektura książki i animacja są punktem wyjścia do aktywności angażujących i stymulujących wyobraźnię oraz zdolności twórcze dzieci w wieku szkolnym.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Spotkanie mistrzowskie w Pracowni Książki realizowane jest w ramach 3. edycji Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Prowadzący: Katarzyna Janekowicz

Aktorka, absolwentka PWST w Krakowie, pracowała m.in. w teatrach w Krakowie, Jeleniej Górze, obecnie związana z teatrem Pieśń Kozła. Prowadzi autorski teatrzyk dla dzieci „Dwie Dorotki”. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia, od lat prowadzi warsztaty dla dzieci (także niepełnosprawnych) we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Szklarskiej Porębie i innych miastach Dolnego Śląska.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE