Papierowy Wrocław - bezpłatne warsztaty dla dzieci

23.10.2016, 11.00-14.00

W trakcie zajęć dzieci z prostych szablonów przygotują kartonowe kamienice czynszowe oraz poznają charakterystyczne dla nich detale architektoniczne, elementy kompozycyjne, a także podstawowe zasady urbanistyczne panujące w mieście. Wraz z prowadzącą grupa wybierze najciekawsze, najbardziej charakterystyczne, najpiękniejsze budynki z różnych okresów historycznych, a później postara się odtworzyć je w miniaturze odwzorowując najmniejsze nawet szczegóły. Dzięki wykorzystaniu papieru, materiałów recyklingowych oraz grafik faktycznie istniejących kamienic powstanie kolorowa ulica z tradycyjną zabudową miejską.

Warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat.

MIEJSCE: CRZ Krzywy Komin I ul. Dubois 33-35a I Wrocław I www.krzywykomin.pl

…………………………………………………………………………………………………

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularza internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

…………………………………………………………………………..

Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. www.laboratorium Designu i Sztuki. 

Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

WAŻNE:

Nie zabieramy prac do domów! Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej Laboratorium Designu i Sztuki 2016, która odbędzie się od 10 do 31 grudnia w CRZ Krzywy Komin.  

Prowadzący: Aleksandra Solińska

Aleksandra Solińska: historyk sztuki i anglistka, animator kultury i prowadząca warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, dorosłych i seniorów. Pisze, maluje i rysuje, ukończyła też kurs arteterapii metodą Korart. W wolnym czasie stawia nieśmiałe kroki w blogowaniu i wymyśla przepisy na wegetariańskie potrawy.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE