Zawody z papieru - zrób z nami grę!

02.10.2016, 11.00-14.00

A może sami zrobicie grę? Taką zwykłą, planszową? Chyba, że wolicie niezwykłą… Zapraszamy mamę, tatę, dziadków i dzieci do wspólnego tworzenia. Powstaną plansze, pionki, karty, zasady. A temat? Wrocław!

Wystarczy uruchomić wyobraźnię i dać się porwać zabawie. Uwieńczeniem warsztatów będzie wspólna gra.  Zapraszamy do zabawy!

ZAPISY NA BEZPŁATNE WARSZTATY:  http://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/papierowy-wroclaw-zrob-nami-gre/ 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. www.laboratorium Designu i Sztuki. 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

WAŻNE:

Nie zabieramy prac do domów! Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej Laboratorium Designu i Sztuki 2016, która odbędzie się od 10 do 31 grudnia w CRZ Krzywy Komin.  

Prowadzący: Barbara Hałas

"Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, na kierunku wzornictwo, specjalizacji projektowanie narzędzi i środowiska pracy. Sztuka narodziła się we mnie już we wczesnym dzieciństwie. Od maleńkości pasjonowałam się otaczającymi nas przedmiotami. Wychowałam się w domu plastyczki i złotej rączki. W ten sposób poznałam świat majsterkowicza i rozwijałam się w duchu artystycznym pod okiem najbliższych mi osób. Dzięki temu potrafię połączyć te dwa światy w spójną całość, co jest niezmiernie przydatne w pracy projektowej, w której stawiam na profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Pracownia to moja oaza. Mimo częstego zmęczenia właśnie tam kieruję swoje kroki, by poczuć napływającą zewsząd do mnie energię. Rozwijanie mojej największej życiowej pasji jest spełnieniem marzeń. W chwilach wolnych relaksuję się przy dobrej książce, a z podróży przywożę świeży i mocny podmuch wiatru w artystyczne żagle mojej duszy. Nigdy też nie odmawiam sobie przyjemności, jaką są fotografowanie i krawiectwo. Tworzę, więc jestem."

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

ZAPISY ZAMKNIĘTE