Miasto - Projektujemy odblaski - bezpłatne warsztaty dla dzieci!

01.10.2016, 11.00-14.00

Laboratorium Designu i Sztuki i CRZ Krzywy Komin zapraszają wszystkie dzieci na BEZPŁATNE warsztaty ,,Miasto”. Zaprojektujemy swoje własne odblaski. Zapowiada się świetna zabawa wśród taśm i farb fluorescencyjnych, a przy tym dzieci nauczą się zasad bezpiecznego poruszania się po mieście. Wyruszcie z nami na wyprawę po miejskiej dżungli w tę sobotę o godz. 11.00-14.00

ZAPISY NA BEZPŁATNE WARSZTATY:  http://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/widoczny-warsztaty-kreatywne-dla-dzieci/

MIEJSCE: CRZ Krzywy Komin I ul. Dubois 33-35a I Wrocław I www.krzywykomin.pl

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. www.laboratorium Designu i Sztuki. 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

WAŻNE:

Nie zabieramy prac do domów! Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej Laboratorium Designu i Sztuki 2016, która odbędzie się od 10 do 31 grudnia w CRZ Krzywy Komin.  

Prowadzący: Barbara Hałas

"Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, na kierunku wzornictwo, specjalizacji projektowanie narzędzi i środowiska pracy. Sztuka narodziła się we mnie już we wczesnym dzieciństwie. Od maleńkości pasjonowałam się otaczającymi nas przedmiotami. Wychowałam się w domu plastyczki i złotej rączki. W ten sposób poznałam świat majsterkowicza i rozwijałam się w duchu artystycznym pod okiem najbliższych mi osób. Dzięki temu potrafię połączyć te dwa światy w spójną całość, co jest niezmiernie przydatne w pracy projektowej, w której stawiam na profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Pracownia to moja oaza. Mimo częstego zmęczenia właśnie tam kieruję swoje kroki, by poczuć napływającą zewsząd do mnie energię. Rozwijanie mojej największej życiowej pasji jest spełnieniem marzeń. W chwilach wolnych relaksuję się przy dobrej książce, a z podróży przywożę świeży i mocny podmuch wiatru w artystyczne żagle mojej duszy. Nigdy też nie odmawiam sobie przyjemności, jaką są fotografowanie i krawiectwo. Tworzę, więc jestem."

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

cCRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE