WERNISAŻ WYSTAWY UCZESTNIKÓW FRESH DESIGN 2017

17.05 - 22.05.2017, 18:00-19:30

Ruszyła 5. edycja międzynarodowego projektu Fresh Design – Młoda Europa o Designie, podczas której studenci z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec i Holandii przez 10 dni opracowywać będą koncepcje związane z kulturą rowerową.

W celu zaprezentowania dorobku twórczego uczestników pomiędzy 17 a 22 maja odbędzie się wystawa na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej.
To niepowtarzalna okazja, by spojrzeć na kwestię projektowania z zupełnie nowej perspektywy oraz poznać europejskie trendy.

Wernisaż wystawy odbędzie się 17 maja o godz. 18:00.
Przyjdź i zobacz, co ma do powiedzenia Młoda Europa o Designie. Wstęp wolny!


Dodatkowo, oficjalne zakończenie projektu Fresh Design i obrona powstałych prac będą miały miejsce podczas Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego 21 maja w Hali Stulecia o godzinie 12:30. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do oceniania projektów i rozmowy z młodymi twórcami.

Ze względu na to, że wydarzenie odbywa się na terenie Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego bilety dostępne są w kasach Hali Stulecia. W CRZ Krzywy Komin 20 maja będzie czekała pula zaproszeń dla osób uczestniczących w Bikeability – Otwartym Dniu ProjektowymZachęcamy do udziału w kreatywnych warsztatach, ciekawych wykładach , picia pysznej kawy i zdobywania licznych rowerowych upominków!

Projekt Fresh Design jest współfinansowany ze środków International Visegrad Fund.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1924998047746679/

Więcej informacji na www.freshdesign.edu.pl

Cena:

DARMOWE

ZAPISY ZAMKNIĘTE